Tisztelt Partnerünk! Ide kattintva eléri az új weboldalunk teszt verzióját. Örömmel veszünk minden észrevételt, visszajelzést vagy fejlesztési javaslot.

Számtech

Fotó

Szórakoztató

Szerver

Mobil

Videó

Stúdió

Irodaszer

Biztonság

Elérhető állásaink

Fotótermék Kereskedő

Feladatok:

  • Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen
  • Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás
  • A Tripont webáruházának adminisztrációja, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése
  • Rendelések összekészítése és feladása

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna
  • Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Fotós és videós ismeretek, stúdióeszközök ismerete
  • Érdeklődés a fotózás iránt

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy lendületes, káros szenvedélyektől mentes csapattal

1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132/B épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Fotótermék Kereskedő)

Értékesítő, Kiemelt Kapcsolattartó

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
  • Nagyobb retail partnerek rendszeres személyes látogatása
  • Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása,
  • A cégcsoport folyamatosan megújuló termékkínálatának a naprakész követése
  • Marketing akciókban való részvétel a Marketing csapattal való együttműködésben

Elvárások:

  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, az értékesítés szeretete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hardver szakismeret/érdeklődés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítésben vagy szolgáltatásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete

Előny:

  • Digitális Fotó Video szakismeret, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Értékesítő, Kiemelt Kapcsolattartó)

Területi képviselő és Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser

Jövendőbeli feladataid:

  • számítástechnikai és fotó-videó termékek értékesítése
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, az ügyfelekkel való, hosszú-távon jövedelmező viszony biztosítása
  • akciós ajánlatok készítése, követése, visszacsatolása
  • üzletek realizálása, utógondozása, szerződéses viszonyok felügyelete

Megfelelsz, amennyiben rendelkezel:

  • Rendelkezel hasonló területen legalább 2 év tapasztalattal
  • Értékesítési vénával
  • Üzleti látásmóddal
  • Asszertív kommunikációval
  • B kategóriájú jogosítvánnyal

Cserébe kínálni tudunk neked:

  • munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • versenyképes jövedelmet
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • dinamikus, értékesítés segítő csapatban való munkavégzést
  • hosszú-távú perspektívát

Munkavégzés helye és ideje: Budapest XIII. ker. H-P 9-17h-ig

Fényképes önéletrajzát, fizetési elképzelés megjelölésével, motivációs levéllel, referenciákkal a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Területi képviselő)